Niegdyś Polacy masowo wyjeżdżali za granicę w poszukiwaniu lepszego życia i większych zarobków. Obecnie jest w naszym kraju nieco lepiej i ta fala emigracyjna została zatrzymana. Nadal jednak wielu z naszych rodaków decyduje się na prace sezonowe. Taki wyjazd na kilka miesięcy jest opłacalny i Polacy chętnie z niego korzystają. Ci, co pracują legalnie, np. w Niemczech i Holandii, mają odprowadzane przez pracodawcę składki na rzecz podatku dochodowego. Po złożeniu zeznania podatkowego, otrzymują zazwyczaj zwrot podatku. Potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu PIT z zagranicy? Skorzystaj z pomocy Holandia.org.

Zwrot podatku z Niemiec łatwiejszy niż myślisz

Blisko 2 mln Polaków może przebywać na co dzień u naszych zachodnich sąsiadów i wykonywać prace zarobkowe. Nie wiadomo ilu z nich robi to legalnie. Jednak ci, co są zatrudnieniu u pracodawcy na podstawie umowy, mogą liczyć na zwrot podatku z Niemiec. Biuro rozliczeniowe Holandia.org jest miejscem wiarygodnym i sprawdzonym. Pomaga Polakom pracującym w Niemczech przygotować i wysłać zeznanie podatkowe do niemieckiego urzędu skarbowego. 

Rozliczenie podatku z Niemiec nadzorowane jest przez niemieckiego, dyplomowanego doradcę podatkowego. Deklaracja podatkowa wysyłana jest drogą elektroniczną. To sprawia, że wielu Polakom otrzymuje zwrot podatków nawet w ciągu 6 miesięcy. Średnia kwota zwrotu wynosi ok. 1200 euro. Ważne jednak, aby pamiętać o wyznaczonym terminie. Dokumenty do rozliczenia powinny być złożone w Finanzamt do 31 lipca. 

Rozliczenie holenderskiego podatku w Polsce

Zeznanie podatkowe w Holandii jest obowiązkowe dla każdego, w tym dla legalnie pracujących Polaków. Gdy uda nam się rozliczyć na czas z Belastingdienst, czyli holenderskim urzędem skarbowym, kwota zwrotu podatku na koncie bankowym pojawi się nawet w ciągu 3 miesięcy. Rozliczenie podatku Holandia jeszcze nigdy nie było tak proste. Biuro podatkowe Holandia.org, pomoże Tobie z wypełnieniem niezbędnych formalności i w Twoim imieniu wyśle zeznanie podatkowe. 

Dlaczego skorzystać z pomocy biura podatkowego?

Odpowiedź jest prosta. Jeśli robisz to po raz pierwszy, możesz popełnić błąd i źle wypełnić wniosek. Wiąże się to z przedłużoną procedurą akceptacji zeznania podatkowego przez urząd skarbowy. Aby został on rozliczony w sposób poprawny, doradcy podatkowi z Holandia.org, krok po kroku, wypełnią razem z Tobą dokumenty i w Twoim imieniu odeślą do odpowiedniej instytucji. Rozliczenie podatkowe jeszcze nigdy nie było tak proste!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here