Bez dwóch zdań, nieprzemyślane zaciąganie zobowiązań może doprowadzić do finansowej katastrofy każdego. Niestety życie ponad stan jest powszechnych zjawiskiem w naszym kraju. Niejednokrotnie zdarza się tak, że podejmujemy pożyczkę wyłącznie po to, aby spłacić nasze poprzednie zobowiązanie. „Spirala zadłużenia” jest zjawiskiem niezwykle niebezpiecznym, gdyż doprowadza do utraty kontroli nie tylko nad finansami, ale także nad całym swoim życiem.

Ludzie żyjący z długiem bardzo często zwlekają z podjęciem działań mających na celu wyjście z podbramkowej sytuacji. Zwykle szukają pomocy dopiero wówczas, gdy zdadzą sobie sprawę, że samodzielne wyjście z długu jest niemożliwe. Jeśli nasze zobowiązania znacznie przekraczają dopuszczalną normę 1/3 naszych dochodów, wówczas dobrym pomysłem jest omówienie swojego problemu z Kancelarią Antywindykacyjną, która świadczy kompleksową pomoc w oddłużaniu.

Przeanalizuj swoje zobowiązania

Wiele osób żyjących w długu nie zdaje sobie sprawy, że brak chęci zwalczenia problemu w zarodku może doprowadzić do przykrych konsekwencji, które mogą dotknąć nie tylko osobę zadłużoną, ale jej rodzinę i bliskich. Wyłącznie obiektywna ocena sytuacji pozwala na określenie skali problemu i wyboru optymalnych rozwiązań mających na celu wyjście z długu. Zastanawiając się jak wyjść z długów, warto wziąć pod uwagę współpracę z Kancelarią Antywindykacyjną.

Zatrudnieni tam specjaliści oferują pomoc w spłacie długów oraz nakreślają strategię działania, dzięki której możliwe jest spłacenie zobowiązań na znacznie korzystniejszych warunkach. W niektórych przypadkach możliwe jest całkowite umorzenie długu. Przed udaniem się na konsultację, warto przygotować jak najwięcej danych, tak aby Kancelaria mogła dokonać rzetelnej analizy sytuacji. Wszelkie umowy kredytowe, wezwania do zapłaty czy dowody wpłat są niezmiernie istotne z punktu widzenia czasu potrzebnego na wypracowanie optymalnego planu działań dla dłużnika.

Gdzie się zgłosić?

Niestety nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie „jak wyjść z długów”, gdyż każdy przypadek jest inny i musi zostać rozpatrzony indywidualnie. W Poznaniu działa Kancelaria Pomocy Dłużnikom zatrudniająca doskonale wykwalifikowanych prawników, ekonomistów oraz biegłych sądowych, których wiedza i doświadczenie pozwalają na wypracowanie zadowalających rezultatów. Pomoc w spłacie długów świadczona przez tego typu Kancelarie jest nieoceniona w przypadku osób, które czują się bezradne wobec narastającego problemu zadłużenia. Szczegółowy zakres działań Kancelarii znajdziesz pod wskazanym adresem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here