Płatności internetowe są intuicyjne i proste w obsłudze. Za ich pomocą można w łatwy sposób sfinalizować transakcje w sklepie online i nie tylko. Wiele metod przeznaczonych jest dla właścicieli urządzeń mobilnych.

BLIK

Polski system został stworzony z myślą o osobach ceniących proste i szybkie rozwiązania. Użytkownik BLIKA powinien mieć zainstalowaną aplikację mobilną banku, w którym ma założone swoje konto. Transakcja realizowana jest pomiędzy klientem a sklepem obsługiwanym przez agenta rozliczeniowego. W systemie BLIK Polski Standard Płatności generuje krótkie kody, których ważność wygasa po dwóch minutach. Składają się one z sześciu cyfr. Po wpisaniu kodu autoryzacja zostaje przekazana do PSP. Po weryfikacji bankowej system przekazuje należne środki do akceptanta. BLIK jest niezwykle szybkim sposobem płatności. Cała operacja trwa kilkadziesiąt sekund. System wprowadza również inne funkcje, za pomocą których użytkownicy mogą wygodnie płacić za zakupy lub ubezpieczenia.

Biblioteki mobilne

Operatorzy płatności starają się wprowadzać rozwiązania, umożliwiające natychmiastową realizację zakupów. W mobilnej bibliotece zapisywane są dane niezbędne do transakcji one-click. Z systemu mogą korzystać właściciele urządzeń z iOS, Windows Phone lub Androidem. Biblioteka zapamiętuje dane użytkownika oraz wybrane metody płatności. System jest prosty, elastyczny, bezpieczny oraz intuicyjny. Szczegółowe informacje na temat biblioteki dostępne są na stronie https://www.przelewy24.pl/.

Google Pay

Właściciele urządzeń z systemem Android, mogą płacić za swoje zakupy za pomocą metody, stanowiące wygodniejsze rozwiązanie niż standardowa karta. Google Pay wykorzystuje numer  smartfona i kod transakcji. Dane karty nie muszą być więc przechowywane na urządzeniu, dzięki czemu sprzedawca nie ma do nich dostępu. Jest to rozwiązanie alternatywne dla Apple Pay.

Istnieje wiele sposobów, by bezpiecznie i szybko przelać środki finansowe na wskazany numer rachunku. Warto jednak pamiętać, by przed samą transakcją upewnić się, iż na koncie znajduje się odpowiednia ilość pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here