Zepsuł ci się samochód? Przed Tobą nieplanowany zakup pralki, lodówki czy kuchenki gazowej? Zbliża się wesele znajomych? Dzieci potrzebują nowych przyborów szkolnych, a do wypłaty jeszcze dwa tygodnie?

Potrzebujesz szybkiej gotówki od ręki?

Jeszcze nigdy nie było to tak proste. Szybka gotówka dostępna od ręki czeka na ciebie. Nie musisz dostarczać stosu dokumentów, nie potrzebujemy zaświadczenia z pracy, wyciągów bankowych, kwestionariuszy i ankiet. Wystarczy dowód osobisty i zeznanie roczne. Nasz doradca finansowy w kilka minut zweryfikuje twoją płynność finansową i zdolność kredytową. Wszystkie te dane są teraz dostępne na specjalnych finansowych platformach, gdzie w krótkim czasie można przeanalizować historię kredytową i płynność finansową danej osoby. To bardzo usprawnia cały proces udzielania pożyczek. Z doradcą finansowym możesz umówić się w dowolnym miejscu: w restauracji, na stacji benzynowej czy u ciebie w domu. Doradca jest mobilny i możliwe są również spotkania po godzinach twojej pracy, co nie jest bez znaczenia. Po pozytywnej weryfikacji wniosku gotówkę otrzymasz w kilka godzin na swoje konto. Na maila otrzymasz harmonogram spłat z wysokością raty, jaką wspólnie ustalicie na spotkaniu. Zawsze warto dopasować wysokość raty do swoich możliwości finansowych. To ważne, aby nie wpaść w pułapkę.

Szybka gotówka jest doskonałym sposobem na nieoczekiwane wydatki. Pamiętajmy jednak, że każdą pożyczkę trzeba spłacić, więc należy mierzyć siły na zamiary. Niestety zdarza się tak, że korzystanie z usług szybkich pożyczek i kredytów staje się nawykiem i jedynym sposobem na przetrwanie od wypłaty do wypłaty. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że mamy pewność, że wszystkie raty jesteśmy w stanie spłacić bez problemu. Szybkie pożyczki są dość wysoko oprocentowane, dlatego zwyczajnie nie opłaca się spóźniać z płatnościami. Nie powinny być one jednak jedynym sposobem na finansowanie naszych potrzeb, ponieważ świadomość zadłużenia nie wpływa dobrze na samopoczucie. Nikt nie lubi mieć długów, to oczywiste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here