Wiele przedsiębiorstw działa w różnych częściach kraju i prowadzi działalność biznesową w wielu regionach jednocześnie. Rozsiane na mapie Polski oddziały często wiążą się z koniecznością  regularnego odbywania delegacji służbowych. Komunikacja miejska czy taksówki często nie zdają egzaminu z punktualności, a brak możliwości dotarcia do wybranego celu o określonej godzinie nie współgra z podstawowymi zasadami biznesowej odpowiedzialności.  Z tego powodu podróż służbowa wynajętym samochodem często staje się najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Wypożyczenie samochodu do celów służbowych – czy warto?

Nie każda firma ma do dyspozycji samochody służbowe. W  organizacjach posiadających własną flotę pojazdów  zdarza się też czasami, że konkretne samochody ulegają kolizji lub przechodzą prace konserwacyjne, co skutkuje tym, że  w ogólnym rozrachunku pracownik nie ma dostępu do swojego służbowego auta. Wynajem samochodu jest wówczas jedynym sensownym wyborem. Firmy decydują się również na wynajem aut w przypadku, gdy podróże służbowe są nieregularne – wówczas opłaca się to bardziej niż np. samochód w ramach umowy  leasingowej. We Flex Rent nie określamy górnej granicy okresu najmu, jesteśmy otwarci na wynajem długoterminowy, dlatego nasza flota może służyć Twojej firmie przez dłuższy czas.

Wygoda i bezpieczeństwo

Wszystkie auta w ofercie wypożyczalni Flex Rent mają pełen pakiet ubezpieczeń, przechodzą też regularne przeglądy techniczne i drobiazgowe prace konserwacyjne. Dzięki temu kierujący pojazdem może czuć się w pełni bezpiecznie w trakcie podróży. Każdy samochód z naszej floty jest również dopasowany do warunków zimowych, więc możesz mieć pewność, że zima nie zaskoczy Cię podczas służbowego wyjazdu. Dodatkowym atutem jest fakt, że w naszej ofercie znajdują się auta nowe, komfortowe i z bogatym wyposażeniem. Stawiamy zawsze na wygodę i przyjemność podróży.

Jak wynająć auto na delegację?

Jest to niezwykle proste – rezerwacja i odbiór auta, to tylko kilka kroków. Aby wypożyczyć samochód na podróż służbową, wystarczy, że dokonasz rezerwacji przez stronę internetową, gdzie zaznaczysz termin odbioru i zwrotu pojazdu. Następnie podpisujesz umowę w biurze, położnym w punkcie, z którego odbierasz swój samochód. Pamiętaj, że do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości. Długość najmu określisz sam. Podróż służbowa się wydłuża? Nie ma problemu,  naszej wypożyczalni przedłużysz czas wynajęcia samochodu bez zbędnych komplikacji – wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie najpóźniej 24h przed zakończeniem wynajmu.

Jakie auto mogę wynająć na delegację służbową?

W ofercie Flex Rent znajdziesz pojazdy różnych klas – od samochodów miejskich, po SUV-y i auta luksusowe. Dostępność danego modelu z naszej oferty zależy od lokalizacji. Znajdujemy się na największych lotniskach w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Szczegółowe informacje uzyskasz na  stronie wypożyczalni samochodów Flexrent i kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here