Rozpoczynasz swój biznes i chcesz poznać tajniki ekonomii oraz rozwoju osobistego? Podpowiadamy, jak wybrać książki, które pomogą Ci odnieść sukces. Poznaj kilka tytułów obok, których nie można przejść obojętnie.

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie – T. Harv Eker

To doskonała propozycja dla osób, które chcą poznać różnice pomiędzy umysłem milionera i umysłem biedaka. Według autora wystarczy zmienić sposób myślenia, aby móc osiągać sukcesy. Ponadto znajdziesz tu wiele podpowiedzi, jak przełamać stereotypy związane z zarabianiem pieniędzy.  To niezbędny przewodnik dla wszystkich osób, które pragną zmienić podejście do finansów, a zarazem jedna z bardzo popularnych pozycji na rynku. Znajdziesz ją w księgarni Pawła Albrechta.

Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera – Alexander Osterwalder

Ten merytoryczny podręcznik podpowiada, jak stworzyć dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo i nadać firmie właściwy kierunek działania. Ponadto książka pozwala wyeliminować przestarzałe rozwiązania i skupić się wyłącznie na tych nowych. Ten praktyczny poradnik tworzenia modeli biznesowych spotkał się z uznaniem wielu klientów księgarni Pawła Albrechta i zalecany jest przez ekspertów. Zdecydowanie warto zapoznać się z lekturą.

Bogaty ojciec biedny ojciec – Robert T. Kiyosaki

To pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które planują rozpoczęcie biznesu, a także dla doświadczonych inwestorów. Bestseller przetłumaczono na wiele języków i cieszy się niesłabnącym uznaniem. Autor porusza temat swojego biologicznego ojca, który twierdził, że tylko ciężka praca może przynieść sukces. Natomiast bogatym ojcem Kiyosaki nazywa swojego przyjaciela, który udowadnia, że gwarancją bogactwa jest właściwa edukacja finansowa. Książka doskonale porównuje obydwa podejścia i pozwala wysnuć wiele trafnych wniosków. 

Każdemu sprzedasz wszystko, co zechcesz – Joe Girard

To doskonały poradnik dla sprzedawców, który podpowie, w jaki sposób tworzyć listy klientów, jak rozmawiać z kontrahentami oraz jak finalizować transakcje. Autor poznawał zasady skutecznej sprzedaży, zajmując się handlem samochodami. Z czasem udoskonalał wiedzę, aby wreszcie móc podzielić się nią z czytelnikami. Książka okazała się olbrzymim sukcesem i sprzedała się w bardzo wysokim nakładzie. 

Jak wybrać najlepsze książki?

Przede wszystkim zapoznaj się z bogatym asortymentem księgarni Pawła Albrechta, w którym nie brakuje najlepszych pozycji na rynku. Dzięki temu wybierzesz sprawdzone i dopasowane do osobistych potrzeb książki, aby Twój biznes zaczął kwitnąć. Oferta obejmuje zarówno pozycje na temat rozwoju osobistego, jak i książki poświęcone inwestowaniu w nieruchomości, działaniom marketingowym oraz wielu innym aspektom. Na pewno każdy sięgnie po lektury dopasowane do osobistych potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here